Krovinių pervėžėjo civilinės atsakomybės draudimas

Kelias dažnai mums pateikia siurprizų. Tai gali būti rūkas arba prasta kelio danga. Visi šie veiksniai gali sukelti nemažai padarinių, tokių kaip krovinio apgadinimas arba visiškas sunaikinimas. Krovinio saugumas krovinio pervežėjui – dažnai būna susijęs ne tik su materialia atsakomybe, bet ir su įmonės reputacija. Tai išsaugoti, bei pelnyti pranašumą tarp konkurentų padės krovinių pervežėjo civilinės atsakomybės draudimas.

"InterRisk Vienna Insurance Group" AAS siūlomas krovinio pervežėjo civilinės atsakomybės draudimas atlygina žalas susijusias su krovinio pažeidimu, visisšku krovinio sugadinimu ar turto priklausančio tretiesiems asmenims praradimo, taciau tik galiojant sąlygai, kad žala tiesiogiai susijusi su:
  • transporto priemonių susidūrimu su kliūtimi ar kita transporto priemone, tiltų griūtimi, sprogimu;
  • gaisru;
  • transporto priemonės sumėtimu;
  • krovinio peršaldymu ar perkaitimu;
  • nelaimingais atsitikimais pakrovimo/ iškrovimo metu;
  • krovinio vagystės ar plėšimo.
 
Draudimo suma (atsakomybės limitas)
Nustatomas šalių susitarimu, atsižvelgiant į galimą žalos dydį, kai vykdomas krovinio pervežimas.
 
Tarifas (įmoka) krovinio pervežėjo civilinės atsakomybės paskaičiuojama atsižvelgiant į pasirinktą draudimo sumą, bendros frakto apimties, krovinio rūšies (tipo), regionų bei pervežimo maršrutų.
 
"InterRisk Vienna Insurance Group" AAS specialistai padės Jums apsispręsti dėl apdraudžiamų rizikų irrenkantis optimalią draudimo sumą, taip pat pateikiant bet kurią informaciją draudžiant krovinio pervežėjo civilinės atsakomybės draudimu.